יום הולדת הישרדות

יום הולדת הישרדות – 

יום הולדת שלא תשכחו!  לכם ולכל המשפחה. 

בחיי כל הורה מגיע הרגע בו הוא משוחח עם ילדו על יום ההולדת המתקרב ושאיפותיו הצנועות של הזאטוט להפקת יום הולדת, מציע בתמימות הפעלות ילדות מוכרות ואהובות ונענה באופן חד משמעי שלא לומר מעליב: "איכס ליצן, מה אני, תינוק?" . לצד ההבנה שאכן הילד התבגר ואינו תינוק זב חוטם עוד, עולה השאלה המעסיקה הורים רבים, איזו הפעלה עשויה להתאים כעת.

הפעלת יום הולדת הישרדות היא תוצר של השפעת תכנית הריאליטי המפורסמת, בה צופים הילדים באתגרים השונים שעוברים על השורדים על המסך הקטן, בשיתוף הפעולה החברתי, במשימות הפיזיות המאתגרות ובאתגרי הידע והמחשבה השונים.

מטבע הדברים יום הולדת לאורך אחר הצהריים לא ישלב את כל הקשיים שהם מנת חלקם של השורדים המוכרים בטלוויזיה, אולם בהחלט מהווים טעימה חווייתית כאשר משלבים הפעלת יום הולדת חברתי המתאימה לכמות גדולה של ילדים עם אלמנט של תחרות בריאה, מטלות מהנות, עידוד וכמובן פרסים.

התפאורה היא חלק לא מבוטל בחיבור הילדים לתחושה של היותם שורדים אמתיים בטבע וחברות מקצועיות שמספקות ימי הולדת מסוג זה ישקיעו מחשבה בתכנון ובעיצוב עוד בטרם הגעת ראשון הילדים לחגיגה. כמו כן תכנון המשימות על פי כמות הילדים וגילם הכרחית להצלחת האירוע, וזאת תוך מתן דגש על התייחסות מיוחדת לילד יום ההולדת שאותו כמובן יש להעמיד במרכז.

ילדים מתחברים במיוחד למוכר ולאהוב, ומשום כך בחרו בעולם המים של יוסי אטיאס ברמת גן לעבוד עם כוכב הילדים, זוכה הישרדות VIP  2016  והשורד האהוב ביותר טילטיל (לירון אורפלי), שמגיע להפעלת יום ההולדת בסגנון הישרדות, תורם מניסיונו והיכרותו עם עולם ההישרדות, משתף את הילדים בחוויות האישיות שלו מהשהיה על האי וההתמודדות עם הקשיים, ומעצים את השמחה הגדולה.

אצלנו אתם תהנו!

 • חוויה בלתי נשכחת
 • יום הולדת לא שגרתית
 • יום הולדת שכולם יזכרו
 • נשמח לראותכם ולהעניק לכם שירות
  http://www.olam-hamaim.co.il/wp-content/uploads/2016/03/n.jpg
  http://www.olam-hamaim.co.il/wp-content/uploads/2016/03/tn.jpg
  http://www.olam-hamaim.co.il/wp-content/uploads/2016/03/Untitled-1-3.png
  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל