הידרותרפיה במרכז

happy child mom swimming pool cap fun hug at sea

הידרותרפיה במרכז

הידרותרפיה היא שיטה טיפולית העושה שימוש בסגולותיהם של המים על מנת להעניק טיפול פיזי ו/או רגשי למטופל. טיפולי הידרותרפיה מוכרים בהקשר של ילדים, כמענה להפרעות קשב, היפראקטיביות או בעיות רגשיות אחרות, הידרותרפיה במרכזאולם מקובלת מאוד כאמצעי טיפול גם למבוגרים. השיטה מקובלת כשיטת טיפול במרכזי טיפול ושיקום לאחר תאונות דרכים, פיגועים ואירועים טראומטיים אחרים.

הידרותרפיה במרכז ניתן לבצע בבריכות המציעות שירותי שחיה טיפולית, אולם חשוב לשאול ולקבל מידע על ניסיונם של המטפלים, הכשרתם ובעיקר התאמתם לגיל המטופל ולבעיה המביאה אותו לכדי הצורך בטיפול.

בעת חיפוש המקום המתאים לבצוע טיפולי הידרותרפיה במרכז , חשוב להגדיר את מטרת הטיפול ומשך הזמן הרצוי להשיגו, ולשתף בכך את המטפל המיועד. לכימיה האישית עם המטפל, תחושת הביטחון שהוא מעניק והנוחות לשהייה במחיצתו, ישנה משמעות רבה בהצלחת הטיפול. על המטפל להכיר את הבעיה ואת ציפיות המטופל עוד בטרם הטבילה הראשונית המשותפת במים.

מטבע הדברים קיים שוני בין סוגי הטיפולים והאופן בו יתבצע טיפול רגשי בילד החווה קשיי התמודדות וביטחון עצמי לא יהיה דומה לטיפול המתאים לנכה צה"ל שחווה טראומה בשדה הקרב והגיע על מנת לשקם את גופו ואת נפשו הפצועים גם יחד. גם אנשי גיל הזהב מוצאים מזור למכאוביהם בטיפולי הידרותרפיה ייעודיים המותאמים למתן פתרון לבעיות גריאטריות שונות. ישנם מטפלים מצוינים בתחום אחד שלא ידעו להצעיד קדימה מטופל בתחום אחר וחשוב לברר את נסיונו של המטפל בטיפול בבעיה הנקודתית.

מרכז השחייה עולם המים של יוסי אטיאס מציע טיפולי הידרותרפיה בשיטות המתקדמות ביותר הקיימות, תוך הבנת הקשר הרגיש הקיים בין גוף לנפש. בעולם המים מועסקים מטפלים בהידרותרפיה מן השורה הראשונה בתחום בראשותו של יוסי, מטפל מקצועי ובעל ניסיון של 30 שנה, המתמחים בטיפול במגוון הגילאים השונים וכל סוגי הבעיות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל